موسیقی مدیتیشن کد 3/6

موسیقی مدیتیشن کد 3/6

(تعداد رای: 40)

قیمت قبلی: ۸,۰۰۰ تومان
قیمت: ۲,۳۰۰ تومان
مقدار تغییر قیمت: ۵,۷۰۰ تومان (72%)
موجود در انبار: 100
وزن: 48 g

موسیقی مدیتیشن  کد 3/6

  

هزاران ساعت موسیقی بی کلام جهت تمرینات

مدیتیشن ،یوگا ،آرام بخش فکر و روحیه

با کمترین هزینه به آرامشی غیر قابل وصف برسید

 

 

  

موسیقی یک داروی قدرتمند است که می‌تواند باعث ایجاد شادی و غم گردد. موسیقی می‌تواند باعث ایجاد هماهنگی با طبیعت و ترفیع آرامش در سلامتی گردد.  

بدن انسان نقاط مخصوص حساس به صوت دارد. موسیقی می‌تواند به عنوان یک داروی بالقوه مورد استفاده قرار گیرد. رد پای استفاده از صوت و موسیقی را در اعصار مختلف می‌‌توانیم مشاهده کنیم. استفاده از آن در مراسم مذهبی و عبادی، استفاده از اصوات ریتمیک توسط جادوگران و درمانگران برای ایجاد حالت خلسه و هیپنوتیزم و دفع ارواح خبیثه و انرژی‌های منفی، استفاده از موسیقی‌های مخصوص برای تهیج سربازان در زمان جنگ ... 

در حال حاضر انواع مختلف موسیقی توسط گروههای مختلف برای ایجاد حالت مدیتیشن استفاده می‌شود.  

چند نکته مهم که در هنگام گوش دادن به موسیقی مدیتیشن بایستی رعایت شود: 

1- لباس راحت، وضعیت راحت، نشسته و یا دراز کش. 

2- چشمها بسته. 

3- دهان بسته. 

4- ذهن آرام و ریلکس. 

5- چسباندن زبان به سقف دهان برای بستن مدار انرژی.

6- تمرکز کامل به صدای موسیقی.

1- مدیتیشن مانترای ( ام ) (OM)- توصیه می‌شود: که با رعایت شرایط کلی یک مدیتیشن ساده به آن گوش داده شود. گوش دادن به این موسیقی و تکرار مانترا نه تنها فواید مربوط به موسیقی آن را دارد بلکه گوش دادن به مانترا نیز واجد تاثیرات مخصوص به خود می‌باشد.

2- اصوات ریلکس کننده طبیعت: رعایت شرایط مربوط به یک مدیتیشن ساده. از آنجائیکه این موسیقی ریلکس کننده می‌باشد بهتر است در وضعیت درازکش گوش داده شود.

3- اولترا مدیتیشن یک ( سرآغاز )- اولترا مدیتیشن با استفاده از ترکیب فرکانس‌های مخصوص صوتی باعث انتقال وضعیت داخلی شما به یک الگوی بدنی روانی مطلوب برای یک مدیتیشن عمیق و توسعه هوشیاری می‌شود. ماتریکس ویژه صوتی مادون صوت بوده، بنابراین شما می‌توانید آن را بشنوید ولی می‌توانید آن را احساس کنید. این صوت باعث هماهنگی کامل مغز می‌شود. بعد از هر 30 دقیقه گوش دادن به این موسیقی بدن با انرژی حیاتی تازه شارژ خواهد شد. ترس ها و اضطراب‌ها ار بین می‌روند. لازم به ذکر است که بهتر است اولترا مدیتیشن با هدفون گوش داده شود. 

4- استفاده از اصوات هماهنگ کننده مغز و (( فرکانسهای ))دو گوشی این نوع از موسیقی را نمی‌توان بطور کل موسیقی نامید بهتر است نام آن را (( اصوات هماهنگ کننده )) نامید که حاوی فرکانس رزونانس شومان می‌باشد. این صوت با استفاده از فرکانس‌های دو گوشی باعث کاهش فرکانس امواج مغزی تا حد ایده آل می‌شود . حدودا 5 دقیقه طول می‌کشد تا مغز به وضعیت ریلکس کننده ((تتا)) برسد. در هنگام گوش دادن به این صوت بوسیله هدفون شما بایستی در وضعیت درازکش بوده و دستها در طرفین بدن روی زمین قرار گرفته باشند. از قرار دادن بالش در زیر سر خودداری کنید یا در صورت لزوم از بالش کوتاه استفاده کنید چرا که در غیر اینصورت ممکن است دچار خشکی گردن شوید. چراغها را خاموش کنید، در را قفل کنید، چشمانتان را ببندید، به آهستگی و به صورت عمیق نفس بکشید و به صوت گوش کنید. هنگامی که هوشیاری شما نسبت به جهان خارج ناپدید شد متوجه می‌شوید که به وضعیت (تتا)) رسیده‌اید . برخی از افرادی که از این صوت استفاده کرده‌اند برون فکنی خودبخودی را گزارش کرده‌اند. این نمونه صوت برای کسانی است که استفاده از تکنیک هماهنگ کننده مغز برایشان مشکل است. بهتر است برای مدت کوتاهی از این صوت استفاده کنید و بعد از آن بایستی برای کاهش امواج مغزی خود، به نیروهای درونی‌اتان تکیه کنید. 

                                              

استفاده منظم از اصوات هماهنگ کننده مغز تاثیر شناخته شده پایدار و شرطی کننده بر روی ذهن دارد، گوش دادن روزانه به اصوات (( تتا )) باعث می‌شود مغز شما حتی مدتی بعد از جلسه تمرین نیز در همان فرکانس  ارتعاش کند. 

وقتیکه مغز شما در فرکانس ((تتا)) ارتعاش می‌کند انتظار نتایج زیر را داشته باشید : 

افزایش قدرت یادگیری، افزایش تجربیات فراروانی و اشراق، افزایش قدرت سیستم ایمنی و همچنین نیاز به کاهش خواب . 

1 دی وی دی 

 

 

 

کليه محصولات دارای چاپ سی دی رنگی  وبه همراه کاور

رنکی محصول و در پاکت هاي  حباب دار ارسال مي گردند.

پس از کليک روي دکمه خريدپستي  و تکميل فرم سفارش

ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل کار

تحويل بگيريد، سپس وجه کالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد

شماره تلفن09374551851 از ساعت 9صبح الی 11 شب در تمام

روز هفته آماده  پاسخگوئی می باشد.

جهت خرید از گزینه خرید پستی استفاده نمائید

سپس جهت دریافت سریع محصول حتما از گزینه پست پیشتاز استفاده نمائید.